İsmail Seymener

Mekanik Teknisyen

Çalışma hayatına 1996 yılında Mekanik teknisyenlik ile başlayan İsmail Seymener, 2006 yılında Sönmez Otomotiv bünyesine katılmıştır.

İsmail Seymener, başarılı olduğu eğitimler ve yüksek tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Yaş: 35

Hobileri: Bahçe işleri

Seyitali Arslan

Atölye Şefi

1980 yılında American araçlarının onarımı ile mesleki hayatına başlayan Seyitali ARSLAN,1998 yılında Sönmez Otomotivi kurmuştur.

Devam eden mesleki hayatı boyunca Jeep Chyrsler Dodge marka araçlarının yurt dışı ve yurt içi eğitimleriyle, mesleki bilgisinin üst seviyede kalmasını sağlamıştır.

GSM: 0532 553 8719

Yaş: 48

Hobileri: Doğada gezmek,Avcılık yapmak

Aslan Arslan

Servis Danışmanı
Arıza Teşhis Teknisyeni

1997 yılında Jeep Chyrsler Dodge Yetkili Servisinde çalışma hayatına başlayan Aslan ARSLAN,çalışma süresi içerisinde Mercedes Akademi Ve Chyrsler Akademi Eğitimlerinde başarılı olarak her iki markanın Arıza Teşhis Teknisyeni Belgesini alarak Atölye Şefliği yapmıştır.

2012 Yılında Sönmez Otomotiv bünyesine katılan Aslan ARSLAN Servis Danışmanı ve Teknik Arıza Sorumlusu olarak firmamızda görevine devam etmektedir.

GSM: 0555 634 8787

Yaş: 40

Hobileri: Seyahat Etmek, Kitap okumak

Yunus Celep

Mekanik Teknisyeni

1989 yılında Jeep-Chyrsler-Dodge araçlarının mekanik onarımları ile mesleki hayatına başlayan Yunus Celep, 2006 yılında itibaren Sönmez Otomotiv bünyesinde çalışma hayatına devam etmektedir

Yaş: 40

Hobilerin: Ailem ile vakit geçirmek, yürüyüş yapmak

Yakup Taş

Elektirk&Elektronik Teknisyeni

Çalışma hayatına 1998 yılında Elektrik Teknisyeni olarak başlayan Yakup Taş, 2006 yılında Sönmez Otomotiv Bünyesine katılmıştır.

Yakup Taş, araçların Elektrik & Elektronik kısımlarında aldığı eğitimler ve edindiği tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Yaş: 31

Hobileri: Müzik Dinlemek, yemek yapmak

Murat Gülenç

Hasar Danışmanı
Yedek Parça Sorumlusu

Murat Gülenç, 1985 yılında Yetkili Serviste Hasar Danışmanı olarak çalışma hayatına başlamıştır.

2006 yılında Sönmez Otomotiv bünyesine katılan Murat Gülenç, araçların Kaporta Boya ve Yedek Parça tedarik süreçleri ile ilgili siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Yaş: 45

Hobileri: Seyahat Etmek,Fotoğraf Çekmek

Pembe Gülenç Ağırbaş

Muhasebe

1987 yılında Muhasebe alanında çalışma hayatına başlayan Pembe Gülenç Ağırbaş 2008 yılında Sönmez Otomotiv bünyesine katılmıştır.

Yaş: 44

Hobileri: Spor yapmak,Seyahat etmek,Yemek yapmak