Jeep Servisi

Aracını Sevenler Bilir, Onarım Uzmanlık İster

Sönmez Otomotiv Jeep Servisi uluslararası belgeli kaliteli servis anlayışı ve alanında profesyonel ustalarıyla siz değerli müşterilerimize güvenli hizmet vermekten gurur duyar. Sönmez Otomotiv Jeep servisi başta olmak üzere Amerikan Jeep olmak üzere tüm 4X4 lerin her türlü mekanik, yedek parça destekli garantili servis hizmeti sunmaktadır.

Sönmez Otomotiv Chyrsler marka araçların, orjinal diognastik cihazları, sertifikalı teknik uzmanları ve garantili yedek parçaları ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

sonmez_otomotiv (76)

Sönmez Otomotiv Dodge marka araçların, orjinal diognastik cihazları, sertifikalı teknik uzmanları ve garantili yedek parçaları ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Mercedes servisi hizmetini profesyonel şekilde veren Sönmez Otomotiv koşulsuz müşteri memnuniyeti ile 30 yıla sığdırdığı “Mercedes Servis” hizmetini, İstanbul / Okmeydanında en yeni teknoloji ve aldığı başarılı eğitimlerle devam etmektedir.

Land Rover Servisi

Aracını Sevenler Bilir, Onarım Uzmanlık İster

Sönmez Otomotiv, Land Rover (Range Rover, Discovery, Freelander, Defender) model otomobillerinize, modern teknik donanımımız ve konusunda uzman kadromuzla servis vermekteyiz.
Güvenilir servis bakımı ve kaliteli hizmet aracınızın sürüş keyfini her zaman mükemmel kılmanızı sağlayacaktır. Avantajlı fiyatlar ve uzman bir ekiple çalışmak sizin hakkınız, bir Land Rover tutkunu iseniz zaten aynı dili konuşuyoruz demektir.